آریزو 6 GT، داغ ترین ترند در بازار خودرو

آریزو 6 GT که از ابتدای سال جاری وارد مراحل ثبت نام شده و به علاقه مندان عرضه شده است، به سرعت در بازار خودرو به یک ترند تبدیل شده است و این روزها بحث های زیادی درباره یکی از سریع ترین سدان های بازار ایران مطرح است. . سدان لوکس و سریع لوکس برند فونیکس که با ظاهری متفاوت و طراحی جسورانه تولید و روانه بازار شد، از ابتدای رونمایی مورد توجه قرار گرفت.

طی چند هفته گذشته که این خودرو توسط برند فونیکس به فروش رسید، درخواست های زیادی برای ثبت نام خودرو در نمایندگی های این برند قرار گرفت، علاقه مندان بیشتری به آریزو 6 GT اضافه شدند و درخواست های زیادی برای این خودرو ارسال شد.

طبیعتا این میزان تقاضا و علاقه به آریزو 6GT قابل انتظار بود و جای تعجب نیست که طرفداران صنعت خودرو به ویژه جوانان علاقه مند به سرعت و جدیدترین فناوری های به کار رفته در خودروهای سدان، علاقه خود را به آریزو 6GT اعلام کنند.

آنچه این خودرو را از سایر خودروهای موجود در بازار متمایز می کند، نحوه تولید و انتقال نیرو به چرخ های جلو و استفاده از فناوری های پیشرفته مانند سیستم هوشمند کمک راننده (ADAS)، حالت رانندگی GT Boost و رانندگی راحت است که می تواند یک تجربه رانندگی راحت یک تجربه رانندگی منحصر به فرد و متمایز.

آریزو 6 GT، داغ ترین ترند در بازار خودرو

چرا آریزو 6 GT با سایر خودروهای موجود در بازار متفاوت است؟

در میان خودروهایی که در کشور تولید یا مونتاژ می شوند و حتی اخیرا وارد کشورمان شده اند، کمتر خودرویی را می توان یافت که بتواند در کمتر از 7 ثانیه شتاب بگیرد، اما آریزو 6 GT بارها ثابت کرده است که از خودروهای معروف بازار پیشی گرفته است. این رشته و به همین دلیل است که جوانان به این ماشین علاقه دارند. این خودرو با تکیه بر موتور 1.6 لیتری توربو می تواند 197 اسب بخار قدرت و 290 نیوتن متر گشتاور تولید کند که به دلیل وزن و طراحی بسیار سریعتر از خودروهای مشابه است.

بخوانید:  ممنوعیت ثبت نام خرید خودرو برای برخی افراد

به این باید سیستم های راحتی، ایمنی و هوشمند خودرو را نیز اضافه کرد که رانندگی نرم، راحت و متمایز را ارائه می کند. هنگام سوار شدن به این خودرو با استفاده از سیستم تنظیم صندلی راننده (6 جهت برقی) و صندلی دانش آموز (4 جهت برقی) قادر خواهید بود خودرو را در شرایط خوب کنترل کنید.

این خودرو دارای سیستم های پیشرفته ای مانند دوربین 360 درجه (AVM)، فیلمبرداری (DVR)، ترمز دستی برقی و نگهدارنده خودکار، سیستم تهویه مطبوع و شارژر بی سیم است که تنها بخشی از امکانات موجود در خودرو می باشد.

با توجه به مزیت های زیادی که آریزو 6 GT نسبت به سایر خودروهای هم کلاس دارد که در مقایسه با این خودرو مزیت های خود را از دست خواهد داد، مصرف کنندگان علاقه مند به خرید خودرویی با گارانتی 5 ساله هستند که نشان از کیفیت بالا دارد. برای این محصول و در ماه های آینده با حضور این خودرو در خیابان ها تقاضا برای خرید این محصول افزایش می یابد.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249643/%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%88-%DB%B6-%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88