از نماینده انجمن جانبازان ایالتی خود، تبدیل خودروی جانبازان را بخرید و بفروشید

نقل و انتقالات قدیمی خودروهای وارداتی فروخته شده به جانبازان در پلت فرم های مختلف معاملات خودرو به بیش از 50 درصد می رسد. بنابراین، گروه خودروهای کایان وی به عنوان نماینده رسمی انتقال وجه جانبازان معرفی شد. بر اساس آنچه روابط عمومی اعلام کرد نهاد خودرومقرر شد تبدیل جانبازان تنها از طریق این شرکت و زیر نظر اتحادیه خودروفروشان تهران و انجمن ایثارگران ناهای تامین شود.

با توجه به استقبال همشهریان عزیز و برای جلوگیری از کلاهبرداری و جوسازی، مقرر شد حواله به صورت قرعه کشی و به ازای هر نماد ملی یک حواله ارائه شود. در این مرحله متقاضیان می توانند بدون نیاز به خرید یا فروش تبدیل خودروهای وارداتی بپردازند 02158402 از طریق سایت کایان خودرو تماس بگیرید یا سفارش دهید فروش تبدیل خودروی جانبازان آن را ثبت کنید.

از نماینده انجمن جانبازان ایالتی خود، تبدیل خودروی جانبازان را بخرید و بفروشید

فرصت ویژه خرید خودروهای وارداتی برای جانبازان محترم بالای 50 درصد

در راستای حمایت از ایثارگران عزیز طرح ارائه خودرو وارداتی ارائه شده است و جانبازانی که درصد آنها بالای 50 درصد باشد می توانند با بررسی بنیاد شهید و طی مراحل قانونی نسبت به دریافت سهم خود اقدام کنند.

مزایای استفاده از این طرح برای جانبازان:

  • امکان انتخاب بین خودروهای وارداتی باکیفیت

  • معافیت از پرداخت برخی عوارض گمرکی و مالیاتی

  • ارائه تسهیلات ویژه برای جانبازان عزیز

با توجه به محدود بودن سهمیه، انجمن ایثارگران تصمیم گرفتند به ازای هر کد ملی یک انتقال در نظر بگیرند و این نقل و انتقالات از طریق نمایندگی کایان خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شود.

متقاضیان می توانند جهت خرید یا فروش تبدیل خودروهای وارداتی با شماره تلفن 02158402 تماس حاصل نمایند از طریق سایت نهاد خودرو ثبت درخواست خرید یا فروش نقل و انتقالات خودروی جانبازان.

بخوانید:  یک نماینده مجلس از شورای رقابت انتقاد کرد

آخرین مهلت ارسال حواله جانبازان

اولین اطلاعیه واردات خودروهای جانبازان در 13 بهمن 1402 اعلام شد سامانه یکپارچه ثبت نام خودروی جانبازان منتشر شده است اما تاریخ تحویل نقل و انتقالات جانبازان به طور کامل و دقیق مشخص نیست، اما به زودی این نقل و انتقالات از طریق نمایندگی رسمی نهاد خودرو زیر نظر اتحادیه خودروفروشان تهران و ایثارگران سیبانی انجام خواهد شد. اتحادیه.

قیمت فروش تبدیل خودروی جانبازان

اعطای وام خودرو به جانبازان فرصتی ویژه است تا این افراد بتوانند خودرویی در خور شأن خود تهیه کنند. اما برخی از جانبازان تمایلی به استفاده از این خودروها ندارند و ترجیح می دهند آنها را از طریق حواله بفروشند. در واقع، انتقال واردات خودرو به جانبازان یک امتیاز است ماشین را بفروش یا اینکه حواله به جانبازان با سود زیادی گره خورده است. همچنین قیمت فروش تبدیل خودروی جانبازان با توجه به نوع خودرو تعیین می شود و قیمت فعلی آن بین 7 تا 12 میلیارد است. قیمت خودروهای 4 میلیارد دلاری برای 35000 دلار و تبدیل 25000 تا 30000 دلاری بین 2 تا 3 میلیارد دلار است.

دلایلی که چرا خودروهای جانبازان وارداتی باید به صورت تبدیلی فروخته شود

همه تحلیلگران این انتظار را دارند واگذاری خودروهای وارداتی به جانبازان این کار با قیمت های بالا انجام می شود. با این حال استقبال فروش از نقل و انتقالات پیشکسوتان بسیار بالاست. یکی از مهمترین دلایل استقبال فروش تبدیل برای خودروهای جانبازان وارداتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش واردات خودرو در سال 1403 ه

  • افزایش نرخ ارز نسبت به قیمت واقعی آن در بازار

  • مالیات خودروهای لوکس

بخوانید:  پاسخ ایران‌خودرو به متقاضیان تارا

فروش نقل و انتقال جانبازان توسط کیان خودرو

طبق آخرین مصوبه ایثارگران از پرداخت سود بازرگانی و عوارض گمرکی خودروهای وارداتی معاف شدند. این می تواند تا حدودی قیمت را کاهش دهد. از همین رو فروش نقل و انتقال جانبازان این موضوع مورد توجه و استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت. که در گروه خودروهای کایان که به عنوان نمایندگی رسمی برای تامین حواله جانبازان ارائه شد شرایط خرید و فروش نقل و انتقالات جانبازان داده شد

مهمترین دلیل قابلیت اطمینان است فروش تبدیل کهنه کار برای خودروهای وارداتیتجربه فوق العاده این گروه در زمینه فروش اقساطی خودرو و خرید حواله خودرو در انواع مختلف آن می باشد. البته دلایل مهم دیگری مانند قیمت منصفانه خرید هر ترانسفر خودرو، وجود فهرست گسترده ای از خودروهای انتخابی پیشکسوتان و پشتیبانی سریع در هر مرحله از فروش را می توان نام برد.

برای فروش نقل و انتقالات پیشکسوتان و یا کسب اطلاعات بیشتر کافیست با تیم کارشناسی کیان خودرو تماس بگیرید. برای برقراری این ارتباط می توانید از شماره تلفن های درج شده در وب سایت یا از طریق ایمیل و پشتیبانی وب سایت استفاده کنید. فروش نقل و انتقالات پیشکسوتان به دلیل لات های محدود مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است. چرا که تعداد خودروهای وارداتی در لیست پیشکسوتان افزایش یافته و برخی از برندهای ذکر شده ارزش بالایی دارند.

برای آشنایی کامل با قوانین و مقررات مربوط به تبدیل خودروهای جانباز و اطلاع از هرگونه تغییر در این زمینه، بهتر است با کارشناسان متخصص مشورت کنید. گروه خودروهای کایان یا با بنیاد شهید و امور ایثارگران تماس بگیرید. چرا که گروه کایان خودرو وظیفه تامین حواله جانبازان به قید قرعه برای هر نماد ملی را بر عهده دارد و این کار زیر نظر اتحادیه خودروفروشان تهران و انجمن جانبازان ستون فقرات انجام می شود.

بخوانید:  تحویل نخستین سری سوزوکی سیاز به مشتریان

متقاضیان می توانند جهت خرید یا فروش تبدیل خودروهای وارداتی با شماره تلفن 02158402 تماس حاصل نمایند از طریق سایت نهاد خودرو ثبت درخواست خرید یا فروش نقل و انتقالات خودروی جانبازان.

سوالات متداول

هزینه حمل و نقل خودروی جانباز چقدر است؟

قیمت انتقال ثابت نیست و بسته به نوع خودرو و شرایط بازار متفاوت است. اما شما می توانید بهترین شرایط را برای خرید یا فروش سرویس حمل و نقل خودرو در گروه کایان خودرو بدست آورید.

حمل و نقل خودروی جانباز چیست؟

حواله وجهی که به جانبازان 50 درصد یا بیشتر برای خرید خودروی وارداتی با شرایط و تسهیلات ویژه تعلق می گیرد.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249683/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86