با هم برای مراقبت از زمین

سیاره میراث ارزشمندی است که هزاران سال میزبان ما بوده است. اما با ظهور فعالیت های صنعتی، زمین با خطرات بسیاری از سوی انسان مواجه شده است و امروزه در یکی از حساس ترین لحظات خود قرار دارد. علاوه بر وضعیت پیچیده زمین، شرکت ها و سازمان های بزرگ جهانی به دنبال تولید محصولات سازگار با محیط زیست و نگران کننده برای انسان هستند تا زیستگاه دائمی خود را بهتر حفظ کنند.

یکی از نوآورانه ترین و سبزترین محصولات هماهنگ با زمین، خودروهای هیبریدی پلاگین هستند که برای ساختن آینده صنعت حمل و نقل و مراقبت از زمین توسعه و روانه بازار شده اند.

با گذشت چندین ماه از عرضه خودروی هیبریدی تیگو 8 پرو، بار دیگر به صاحبان این خودروها یادآوری شد که باید از زمین مراقبت کنند.

صاحبان این خودروهای پاک در حرکتی هماهنگ به سمت جنگل های گیلان سفری فراموش نشدنی را ثبت کردند و توانایی این خودروی قدرتمند را در سفرهای طولانی با کمترین تاثیر کربن به تصویر کشیدند تا اهمیت زمین و جنگل را به نمایش بگذارند.

سفر نمادین و مهیج رانندگان هیبریدی تیگو 8 پرو از روز پنجشنبه 26 خردادماه از تهران آغاز شد و با مشاهده جلوه های طبیعت تا مقصد گیلان و جنگل های اطراف شهر رشت ادامه یافت. در این کمپ جنگلی ضمن لذت بردن از مناظر جنگل با این ساکنان طبیعت دوست، از طبیعت مراقبت می شود.

درخت بکارید و به احیای جنگل ها کمک کنید

گروه پس از رسیدن به دهانه جنگل، از خودروی هیبریدی تیگو 8 پرو در محیطی مناسب از پارک بازدید کردند و با حرکت در عمق جنگل، از جاذبه های طبیعی و جالبی که خداوند به آنها داده بود دیدن کردند و با شنیدن صدای صدای پرندگان و دور ماندن از هیاهوی شهرهای بزرگ، روز فراموش نشدنی را ساختند.

بخوانید:  استقبال بازار از خودروهای برقی؟

مهمترین فعالیت در این رویداد کاشت نهال و کاشت بذر در نقاط خالی جنگل بود و هر یک از صاحبان تگو 8 نهال به زمین اهدا کردند تا در سال های آینده با توجه بیشتر مردم به محیط زیست، آنها شاهد نگهداری بهتر از زمین و ترویج فرهنگ کاشت درختان در نقاط مختلف خواهند بود

اقدام ارزشمند مشتریان هیبریدی پلاگین تیگو 8 پرو نشان دهنده اهمیت زمین برای تداوم حیات انسان و حیوان و وابستگی زندگی ما به حضور جنگل ها به عنوان قلب تپنده زمین است که تامین می کند. ما با اکسیژن لازم برای زندگی. تداوم و بقای زندگی.

چالش عکاسی از جلوه های طبیعی زیبا

بخشی از این ویژه برنامه آموزش عکاسی توسط مربی حرفه ای برای شرکت کنندگان در مراسم بود تا دوستداران طبیعت بهتر بتوانند جلوه های زیبای جنگل ها را به تصویر بکشند.

در این فعالیت دوربین های حرفه ای در اختیار افراد آماتور قرار گرفت و تصاویر زیبایی از درختان بلند و نفوذ نور از لابه لای شاخه های درختان به زمین ثبت شد که در ذهن این دسته از طبیعت گردان باقی خواهد ماند. در پایان این چالش هیجان انگیز بهترین عکس ها انتخاب شدند و برندگان اول جوایز فوق العاده ای دریافت کردند.

زندگی سالم را با پخت و پز گیاهی ترویج دهید

این گروه دوستدار طبیعت به جای استفاده از غذاهای ناسالم، یاد گرفتند که چگونه در دل جنگل آتش درست کنند و غذای گیاهی را با سرآشپز حرفه ای در تور جنگل تهیه کنند و سپس غذاهای سالم را بپزند. غذایی که برای آن پول پرداخت کردند.

بخوانید:  طرح فروش خودکار ما پلاس (ژوئن 1403 هجری قمری)

پختن غذای گیاهی و ترویج سبک زندگی سالم یکی از پیام‌های کلیدی کمپ جنگلی هیبریدی تیگو 8 پرو به مشتریانی بود که آن را در غذای خود نشان دادند، زیرا جنگل را پرورش می‌دادند و درختان را احیا می‌کردند.

توجه ویژه دوستداران طبیعت به جنگل ها و ترویج فرهنگ همزیستی با منابع اکسیژن و منشاء گونه های کمیاب جانوری و گیاهی و همچنین استفاده از خودروهای دوستدار محیط زیست مانند Tigo 8 Pro Plug-in Hybrid باعث خواهد شد. کمک به حفظ و نگهداری زمین برای نسل های آینده.

یک همراه ضروری در سفرهای طولانی

تیگو 8 پرو هیبریدی با مخزن سوخت 60 لیتری و باتری 19.27 کیلووات ساعتی می تواند تا 950 کیلومتر را طی کند و همراهی ضروری در سفرهای خارج از شهر خواهد بود.

این خودرو به دلیل وجود دو موتور الکتریکی و یک موتور بنزینی، 326 اسب بخار قدرت و 510 نیوتن متر گشتاور را از طریق گیربکس مخصوص DHT به چرخ ها منتقل می کند که تنها در 7.6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد. در این خودرو به لطف سیستم خود شارژ و بازیابی انرژی، هنگام ترمزگیری، حرکت در سراشیبی ها و همچنین توقف پشت چراغ قرمز یا کنار جاده زیبا برای دیدن منظره ای زیبا، انرژی از دست نمی رود. و باتری ماشین بدون هیچ دخالتی شارژ می شود.

تیگو 8 پرو هیبریدی یک خودروی خانوادگی قدرتمند، تمیز و کارآمد است که ضمن فراهم آوردن لحظاتی خوش در سفرها یا سفرهای بین شهری، تولید CO2 را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از طرفی در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

بخوانید:  خصوصی سازی صنعت خودرو صوری است

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249582/%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86