بررسی مشخصات و ویژگی های پژو 405 SLX و GLX | bedrive

در پی قرارداد همکاری پژو و ایران خودرو، پژو 405 تقریباً با توقف تولید در اروپا به ایران راه یافت. اولی قطع واردات خودرو و محدود شدن بازار خودرو و مسئله دوم عرضه نمودن بهتر جی ال ایکس بود. به این ترتیب این خودرو بهترین و لوکس ترین خودروی مونتاژ ایران بدل شد.

  • در ۱۹۰۷ نخستین موتور شش سیلندر ساخته شده توسط پژو به نمایش گذاشته شد و همکاری تونی هوبر به عنوان سازنده موتور آغاز شد.
  • نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث ماشین به این صورت است که سالی 5 درصد به بیمه‌نامه اضافه می‌شود و این درصد از حق پایه بیمه کسر می‌شود.
  • همچنین متناسب با تعداد خسارتی که داشته و از بیمه‌نامه استفاده کرده‌اید قیمت بیمه تغییر خواهد کرد.
  • بعدش مصرفش حداقل ۱۱ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتره سوم اینکه چرا به جای پرچم فرانسه پرچم خودمونو زدید درسته که ایران خودرو پدرصاحاب پژو رو درآورده اما ساخت فرانسس.
  • متاسفانه با همه تلاش‌های این کارخانه، پژو 405 در نمای داخلی نیز خودرویی زمخت است که متهم به قدیمی بودن خواهد شد.

مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند. + بزرگترین نقطه ضعف فنی پژو 405 چیست؟ پژو 206 دارای مشکلاتی مانند پایین بودن سرعت و شتاب، عدم استفاده از بست استاندارد در قسمت سوخت‌رسانی و سوزاندن واشر سرسیلندر است. البته پژو 405 در آخرین زمان عرضه مشکلات زیادی را به همراه داشت.

پژو،405،SLX مدل 96

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زومیت تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است. موتور ۱۶ سوپاپ ۱۶۰۰cc ماشین L90 اصلا معرکست ،بی خرج،بیصدا و قدرتمند . انشالله مدارس بزودی باز شوند و همه بچه ها دوباره به تحصیل بگردند و دست از این گوشی و چهار تا عکس و فیلم که ماشین بی ارزش و قدیمی از رده خارج پر استهلاک بر دارند…… لاستیک هم یوکوهاما سی درایو سایز استاندارد انداختم عالیه هم نرمه هم چسبندگی عالی داره و هم خیلی بی سر و صداست. بهترین روش اینکه بفهمین دلیل سوختن چی هست اینکه واشر رو برسی کنی.

بخوانید:  لیست هزینه شارژ کارتریج ها

فرق حمل بار پژوه پارس و پژو glx

فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد. توجه داشته باشید که بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ قسطی با بیمه شخص ثالث که نقدی خریداری می‌شود، از نظر شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن با خرید نقدی در نحوه پرداخت حق بیمه است. تخفیف عدم خسارت یکی از عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالثاست.

پارس 87 دوگانه کارخانه بی رنگ شاستی سالم

قيمت هاي مجله خبری خودرو بی درایو در تاريخ بروز رساني با همکاري 14 نمايشگاه اتومبيل در شهر تهران در سايت ثبت مي شود. لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد. ارسال نظر نظـر شمـا بعـد از تاییـد در سایـت قـرار داده می شود. نظرات با محتـوای غیر مرتبـط، نامحترمانه، فارسی با نوشتار انگلیسی، نوشتن شماره تلفن و آدرس و تبلیغ وبسایت های دیگر تایید نخواهنـد شد.

http://besturnblog.ir