تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد

تنیس به‌عنوان یک فعالیت ورزشی شناخته‌شده با قدمتی حدود ۱۵۱ سال توانسته است در سراسر دنیا از هواداران بسیاری برخوردار شود. ورزش تنیس یکی از بهترین ورزش‌ها برای بهبود متابولیسم وافزایش قدرت عضلات و انعطاف‌پذیری بدن است.کمپانی‌های مطرح بین‌المللی نظیر مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و و کادیلاک همواره از حامی‌های اصلی برگزاری تورنمنت‌های تنیس در سراسر جهان بوده‌اند. این شرکت‌ها در مسابقات سطح بالا نظیر مسابقات ویمبلدون و اوپن‌یواس و اوپن‌فرانس حضور جدی و سازنده‌ای داشته‌اند.چابکی و استقامت جزئی از خصوصیات یک بازیکن برنده است. انتخاب ابزار مناسب نیز برای کسب موفقیت ضروری است.

تیگو۷ پرو کراس‌اوور قابل اعتماد و محبوب بازار ایران یک ابزار مناسب برای سبک زندگی ماجراجویانه و چابک است. مانند یک راکت عالی که در رقابت تنیس از جمله دلایل برد بازیکن محسوب می‌شود.

توجه به‌نیازهای سبک زندگی خانواده فونیکس همواره از اولویت‌های این برند پریمیوم و محبوب است که با نگاهی به‌کارنامه عملکرد فونیکس در حوزه مشتریان می‌توان به‌برگزاری رویدادهای جذابی نظیر مسابقات اختصاصی گلف و بولینگ و انجمن‌های تکنولوژی و غیره اشاره داشت.

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین‌بار لیگ تنیس تیگو ۷ پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس‌پالاس تهران با موفقیت برگزار کرد. در این رویداد اختصاصی شرکت‌کنندگان به‌رقابت با یکدیگر پرداخته و نفرات اول تا سوم پس از ساعت‌ها رقابت مشخص شده و کاپ قهرمانی فونیکس را از آنِ خود کرده‌اند.

همچنین گفتنی است یکی از نقات قوت تورنمنت اختصاصی فونیکس توجه به‌خانواده و سلامت خانواده است که در این راستا دوره آموزش تهیه نوشیدنی و ماکتل سالم و سپس مسابقه میان شرکت‌کنندگان خانم برگزار شد. ایستگاه بررسی سلامتی فونیکس هم جزء جدا نشدنی رویدادهای ورزشی این برند پریمیوم است.

بخوانید:  بورس بی‌ رمق! - اخبار خودرو

فونیکس براساس تعهد به‌نیازهای جامعه مدرن امروزی، همواره به‌بازخورد و نظرات مالکان تیگو ۷ پرو برای تحقیق و توسعه به‌منظور معرفی نسخه‌های جدیدتر این مدل برای معرفی در بازار ایران در آینده مصمم است.

اگر از مالکان محصولات فونیکس هستید، شما نیز می‌توانید با کلیک کردن در این لینک، آمادگی خود را برای عضویت در خانواده مشتریان فونیکس اعلام کنید.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/246425/%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D9%85%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D9%86%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

How to use the law of attraction for someone to stop ignoring you. Правильная поклейка обоев Архіви allarticle каталог корисної інформації.