خودکفایی با 3.5 میلیون دلار از شرکت کرمان موتور در بهار 1403

شرکت کرمان موتور، بزرگترین خودروساز خصوصی کشور، همزمان با ورود به بازار خودروهای تجاری و تحویل اولین تاکسی برقی در تهران، بهار سال 1403 را با افتتاح خط تولید مخزن پلیمری 3.5 میلیون دلاری رقم زد. شرکت خودروسازی کرمان موتور همواره سعی کرده است تا محصولات و خدمات خود را به روز نگه دارد تا اعتبار بزرگترین خودروساز خصوصی کشور را حفظ کند. در سال 1403 شرکت کرمان موتور با برداشتن گام های بلندتر و حفظ مسئولیت های اجتماعی تلاش می کند در مسیر پیشرفت و نوآوری پیشگام باشد. در این گزارش خلاصه ای از فعالیت های شرکت کرمان موتور در بهار 1403 را مرور می کنیم و همچنین نگاهی خواهیم داشت به مسیر حرکت و اهداف این خودروساز خصوصی در ادامه سال جاری.

خدمات شبانه روزی شرکت کرمان موتور در نوروز 1403

کرمان موتور سال جدید را با KMC T8 به عنوان خودروی استاندارد ناوگان امدادی خود آغاز کرد و در نوروز 1403 جلوه ای نو به زمین خود داد. این شرکت از تاریخ 5 اسفند 1302 تا 23 فروردین 1303 در 120 پایگاه در سراسر کشور خدمات نوروزی را به رانندگان ارائه می کرد. کشور .

کرمان موتور در زمینه برق رسانی حمل و نقل پیشرو است

در فروردین 1403 شرکت کرمان موتور یکی از اولین خودروسازان کشور بود که با امضای قرارداد همکاری با شرکت تاکسیرانی تهران آمادگی خود را برای برقی کردن ناوگان عمومی کشور اعلام کرد و با تعهد به تحویل 2000 دستگاه تاکسی برقی فعالیت خود را آغاز کرد. این اقدام اولین قدم کرمان موتور برای ورود به صنعت خودروهای برقی نبود. این شرکت اولین پروژه برق رسانی را با JAC G4 با مشارکت مپنا از سال 1400 آغاز کرد.

ارائه اولین تاکسی برقی در کشور

شرکت کرمان موتور پس از ثبت قرارداد با شرکت تاکسیرانی تهران، قرارداد خرید و تحویل 2 هزار دستگاه JAC E50A را منعقد کرد که از این تعداد یک هزار دستگاه در بهار سال 1403 تحویل شد که در همین راستا روز دوشنبه 30 خرداد ماه مراسمی در محل تحویل شرکت کرمان موتور با حضور علی رضا زاکانی شهردار تهران بیش از 200 دستگاه تاکسی برقی به رانندگان تحویل داده شد. شادی ملکی رئیس تاکسیرانی شهر تهران و سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور این تاکسی ها را به رانندگان پیشرفته تحویل دادند.

بخوانید:  تغییرات در هیات مدیره ایران تایر

کالیبراسیون داخلی خودرو X5

فرآیند کالیبراسیون که خودروسازان به آن توجه ویژه ای دارند، در صورت عدم انجام صحیح و دقیق توسط خودروساز، کاهش ارزش خودرو را در دراز مدت افزایش می دهد که می تواند هزینه ها را افزایش داده و به اعتبار و اطمینان خودرو آسیب وارد کند. سازنده.

بر همین اساس، در اردیبهشت 1403، خودروساز کالیبراسیون محلی X5 را اعلام کرد. این شرکت خصوصی با توجه به اهمیت فرآیند کالیبراسیون خودرو، استفاده از آخرین امکانات آزمایشگاهی و تکیه بر دانش فنی مهندسین داخلی، موتور و گیربکس محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان ایرانی و مختصات بومی هماهنگ می کند. کشور، کاملاً در محدوده مجتمع خودروسازی کرمان.

آزمون مهارت برگزار کنید

نهمین آزمون سراسری مهارت نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور از تاریخ 30 اردبهشت لغایت 1 خرداد 1403 به مدت سه روز در مرکز آموزش این شرکت برگزار شد. نمایندگان کرمان موتور قلب تپنده این شرکت محسوب می شوند و انجام این تست ها به صورت دوره ای به کرمان موتور کمک می کند تا با نظارت منظم و اولیه بر کارکنان نمایندگی بهترین عملکرد را در ارائه خدمات به مشتریان ارائه دهد.

حضور پررنگ شرکت کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز

نمایشگاه خودرو شیراز به عنوان اولین رویداد خودرویی سال 1403 در خرداد ماه برگزار شد و شرکت کرمان موتور به عنوان یکی از پربازده ترین خودروسازان کشور با ارائه محصولات جدید خود تحولی در نمایشگاه شیراز ایجاد کرد.

شرکت کرمان موتور در نمایشگاه شیراز با حضور خودروهای سواری، کاری و تجاری همراه با برنامه های ویژه ای که تدارک دیده بود، توجه عموم را به خود جلب کرد و گستره محصولات خود را گسترش داد. KMC Eagle به عنوان اولین خودروی داخلی کرمان موتور نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

بخوانید:  رقابت بین کامیون های برقی و دیزلی در حال جدی تر شدن است

KMC EJ7 یا JAC E50A که در آستانه آغاز نمایشگاه خودرو شیراز به عنوان اولین تاکسی برقی وارد خیابان های تهران شد، در این نمایشگاه در کنار خودروی دوستدار محیط زیست KMC JS6 PHEV و دیگر خودروهای این شرکت از جمله شرکت می کند. خودروی اورژانسی KMC A5، KMC T9، KMC T8، KMC J7، KMC X5 و خودروی اضطراری شرکت کرمان موتور.

آغاز بازاریابی شرکت کرمان موتور از شیراز

شرکت کرمان موتور به عنوان بزرگترین خودروساز خصوصی کشور با مالکیت شرکت کرمانیا از اولین خودروی تجاری خود با نام کامیون XT1856 رونمایی کرد و بدین ترتیب وارد عرصه خودروهای تجاری و تجاری شد که یکی از مهمترین رویدادهای این شرکت بود. غرفه نمایشگاه شیراز.

با افتتاح خط تولید گیربکس اتوماتیک از خروج ارز و ایجاد اشتغال جلوگیری کنید

وی پس از راه اندازی خط تولید سرسیلندر و روکش اتوماتیک شرکت کرمان موتور، در روز چهارشنبه 9 خرداد 1403 در سفر یک روزه خود به استان کرمان، خط تولید گیربکس و مخزن پلیمری CVT شرکت کرمان موتور را با حضور خود افتتاح کرد. همایش منطقه اقتصادی قلعه جدید بم و بازدید از زیرساخت ها و خطوط تولید شرکت کرمان موتور و شرکت خودروسازی بام.

این خط تولید با استفاده از فناوری روز و استاندارد یورو 6 و با سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری از قابلیت ها و قابلیت های فنی بالایی برخوردار است و قرار است مخازن مورد نیاز محصولات کرمان موتور و سایپا از این خط تولید تامین شود.

بزرگترین خودروساز خصوصی کشور با افتتاح خط تولید گیربکس CVT با ظرفیت سالانه 150 هزار دستگاه در سال و همچنین جلوگیری از خروج ارز، فرصت اشتغال مستقیم برای 250 نفر ایجاد کرده است.

مسیر توسعه شرکت کرمان موتور در سال 1403 سبزتر می شود

بخوانید:  قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو خرداد 1403

کرمان موتور به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده خودروهای شخصی کشور، بهار شلوغی را پشت سر گذاشته است. تمامی فعالیت های این شرکت مشتری مداری و خوش نامی در صنعت خودروسازی کشور بوده است تا مسیر رو به رشد خود را در صنعت خودرو حفظ و توسعه دهد.

توسعه خط تولید و افزایش تیراژ خودرو در کنار افزایش خودروهای برقی و هیبریدی از جمله فعالیت های بلندمدت شرکت کرمان موتور در سال های آینده است. همچنین در سال 1403 هجری شمسی و در تلاش برای تولید بیش از 120 هزار دستگاه خودرو، تولید انبوه خودروهای محلی عقاب و خودروهای برقی عقاب با تولید 6 محصول جدید از اهداف اصلی این شرکت است.

تسخیر بازار با سبک کرمان موتور

در سال 1403 هجری شمسی، بزرگترین شرکت خصوصی خودروسازی کشور با افزایش تولید، بهبود خدمات، تحویل به موقع خودرو و همچنین کاهش زمان ثبت نام تا پایان سال 1394، سعی در تصاحب سهم بیشتری از بازار خودرو دارد. ماشین تحویل داده می شود خودکفایی موضوع مهم دیگری است که کرمان موتور به اهمیت آن پی برده و بر این موضوع تاکید ویژه ای داشته است.

موضوع بومی سازی و خودکفایی نه تنها به خودروسازی کمک می کند بلکه به اقتصاد کشور کمک می کند و تاثیر بسزایی در ارز و اشتغال خواهد داشت. افتتاح خط تولید CVT و مخازن پلیمری شرکت کرمان موتور که در خرداد ماه 1403 اتفاق افتاد، بخش مهمی از گام های این شرکت در جهت بومی سازی، افزایش کیفیت خودروها و دستیابی به اهداف شرکت بود.

مجموعه اقدامات انجام شده توسط شرکت کرمان موتور نه تنها از خروج ارز جلوگیری می کند، بلکه کمک زیادی به شرایط اقتصادی کشور خواهد کرد. با توجه به این موضوع، شاید بتوان یکی از مهمترین دستاوردها و اهداف این شرکت بزرگ خودروسازی را موضوع بومی سازی و تلاش برای رسیدن به خودکفایی در تولید خودروهای باکیفیت دانست.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249900/%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D9%81%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DB%B3-%DB%B5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1-%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B3