دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی: پایه سوم و دوم ویژه 1402 | driveing

دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی: پایه سوم و دوم ویژه 1402 | driveing

امکانش هست کتاب آیین نامه پایه سوم رو فایلی قرار بدید که قابل ویرایش باشه؟ می‌خوام توی adobe reader روی کلمات هایلایت کنم اما امکانش نیست، ظاهرا فقط read-only هست. همچنین در این بخش از سایت سعی کردیم نکات و موارد مهم سوالات آیین نامه و بخشهای از نمونه سوالات اصلی را به صورت رایگان در این دسته قرار دهیم. در پاسخ باید بگوییم که سوالات فنی این آزمون به مراتب دشوارتر از سایر سوالات است. البته یادآور می شوم که آزمون فنی بصورت مستقل برگزار نمی شود و سوالات فنی در همان آزمون اصلی قرار می گیرد.

  • همچنین می‌توانید آموزش چراغ های راهنمایی و رانندگی را یاد بگیرید.
  • جهت قبولی در اولین آزمون رانندگی، بایستی به کتاب آیین‌نامه مسلط بود.
  • البته باید سلامت پایه جسمانی و روانی داشته باشند و سابقه کیفری و سوء سابقه ای نیز نداشته باشند.
  • در این بخش قوانین راهنمایی و رانندگی در خصوص وضعیت رانندگان پشت فرمان گوشتزد شده است.
  • در فصل دوم از این کتاب، نخست درباره نحوه نشستن صحیح در خودرو و رعایت اصول بازدید از خودرو بحث شده که بسیار مهم است و رعایت یا رعایت نکردن هرکدام از آن‌ها ممکن است در قبولی یا مردودی شما در آزمون تاثیرگذار باشد.
  • نویسنده کتاب، در این فصل، به توصیف قوانین رانندگی و تابلو‌ها پرداخته و مطالعه این قسمت برای هنرجویان رانندگی ضروری است.

زمانی که حادثه‌ای رخ بدهد، لازم است با نحوه ارزیابی و کمک به مصدوم آشنا باشیم تا بتوانیم به این افراد کمک کنیم. از مراحل اولیه کمک به مصدوم می‌توان به ارزیابی موقعیت، امن کردن محل حادثه، ارائه کمک‌های اولیه و درخواست کمک اشاره کرد. با دانلود کتاب آیین‌نامه متوجه خواهید شد که تمامی این زیرعنوان‌ها به‌صورت کامل و واضح توضیح داده شده‌اند.

بخوانید:  آموزش اینستاگرام از صفر تا صد - تصویری و کامل

کتاب راهنمایی رانندگی

درمورد قوانین مربوط به عابرین پیاده و افراد مسن و کودکان و دوچرخه سواران و مامورین راه و حیوانات توضیحاتی ارائه می‌کند و قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در این موارد را آموزش می‌دهد. با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش ششم در حجم کمی به شما آموزش داده می‌شود و تمامی موارد به صورت پرسش و پاسخ در چند صفحه کوتاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سوالات آیین نامه اصلی در قالب ۳۴ نمونه سوال در داخل سایت تست درایوینگ قرار گرفته است.

بخش هفتم کتاب آموزش رانندگی : مقررات آزاد راه

واقعیت این است که کتاب آیین نامه پس از آزمون کاربرد چندانی ندارد به همین دلیل است که می‌توانید با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی هم در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید و هم هر جایی که لازم داشتید کتاب را در اختیار داشته باشید. این بخش از دسته سایت درایوینگ سعی کردیم آموزشهای که برای گرفتن گواهینامه آیین نامه رانندگی برای پایه سوم, https://www.driveing.ir/ دوم و یکم برای متقاضیان مفید می باشد به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهیم . متقاضیان دریافت گواهی نامه پایه سوم و پایه دوم پیش از هر چیز باید کتاب آموزش رانندگی را تهیه کنند. گذشته از هزینه‌ای که بابت خواندن این کتاب پرداخت خواهید کرد، مطمئناً زمان‌های طولانی که در مترو و اتوبوس تلف می‌کنید و جایی هستید که کتاب همراه‌تان نیست دوست دارید وقت اضافه خود را به خواندن کتاب آموزش رانندگی اختصاص دهید تا برای آزمون آماده شوید.

سوالات تستی گواهینامه پایه سوم

در گام سوم به شما می‌آموزد چه زمان و چگونه سبقت بگیرید و در گام چهارم نحوه گردش و تغییر لاین را به شما آموزش می‌دهد. در فصل دوم از این کتاب، نخست درباره نحوه نشستن صحیح در خودرو و رعایت اصول بازدید از خودرو بحث شده که بسیار مهم است و رعایت یا رعایت نکردن هرکدام از آن‌ها ممکن است در قبولی یا مردودی شما در آزمون تاثیرگذار باشد. بر این اساس یکی از نیازهایی که برای کاربران ترافیک با هدف رانندگی بهتر و ارتقاء ایمنی ترافیک تهیه گردیده مجموعه مدونی از قوانین و مقررات ترافیک می باشد که با رعایت و انجام این قوانین توسط رانندگان ایمنی ترافیک افزایش پیدا می کند. در این قسمت سعی می شود مجموعه کاملی از قوانین ترافیکی برای آشنایی کاربران در حوزه ترافیک آورده شود. بدیهی است آشنایی با قوانین و مقررات و رعایت آن، بهبودی وضعیت ترافیک، سلامتی شهروندان و کاهش سوانح ترافیکی را به ارمغان می آورد.