درخشش اف ایکس الکتریک و دو دیفرانسیل جدید فینیکس در نمایشگاه شیراز

اولین نمایشگاه خودرو در سال 1403 در شیراز برگزار شد و برندها و شرکت ها با محصولات جدید در این شهر حضور داشتند که با استقبال چشمگیر علاقه مندان و بازدیدکنندگان مواجه شد. مثل همیشه، Phoenix و Phoenix NEV دو خودروی جدید جذاب را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

اولین خودروی الکتریکی فینیکس Nev

خودروی برقی FX با طراحی جذاب و مدرن در وسط غرفه Phoenix NEV در مقابل دیدگان بینندگان قرار گرفت و در کنار این خودرو نیز تیگو 8 پرو پلاگین هیبریدی و تیگو 7 پرو پلاگین قرار گرفتند. ترکیبی. علاقه مندان به محیط زیست و فناوری های نوین و تجدیدپذیر.

خودروی برقی FX سومین خودروی نوآورانه فینیکس NEV است که به صورت تمام برقی در بازار ایران عرضه می‌شود که انقلابی در صنعت حمل‌ونقل کشورمان محسوب می‌شود و علاقه زیاد بازدیدکنندگان به این خودرو خواهد بود گواهی بر قابلیت های فوق العاده این خودرو در آینده است.

پرفروش ترین خودروی دو چرخ متحرک بازار

به عنوان یک شگفتی، برند فونیکس نسخه جدیدی از پرفروش ترین تیگو 7 خود را برای بازدیدکنندگان آماده کرده است که مطمئنا با استقبال خوبی روبرو خواهد شد. تیگو 7 پرو مکس با دو سیستم دیفرانسیل سورپرایز بزرگی برای این برند برای علاقه مندان به این کراس اوور جذاب بود که در ادامه پیشرفت های مستمر این خودرو بود و شاهد یک جهش تکنولوژیک در این خودرو هستیم.

به این ترتیب تیگو 7 پرو مکس دومین محصول دو دیفرانسیل فونیکس پس از تیگو 8 پرو مکس خواهد بود که نشان می دهد این برند تا کجا پیش رفته است و قطعا این خودرو پرفروش ترین محصول قبلی محسوب می شود.

بخوانید:  بورس تهران ۱۸هزار واحد ریخت!

حاضران در غرفه ققنوس شاهد دومین رونمایی عمومی از آریزو 8 با پوششی جذاب و زیبا بودند که لوکس ترین سدان مونتاژی کشورمان به حساب می آید و واکنش های بسیار مثبتی در خصوص ورود این خودرو به بازارها وجود دارد.

شلوغ ترین غرفه نمایشگاهی شیراز

استقبال عالی از طرف علاقه مندان به خودرو در غرفه فونیکس، با خودروهایی مانند Arizo 8، Tigo 8 Pro Max IE، Tigo 7 Pro Max، FX Premium، Arizo 6. GT و همچنین خودروی برقی FX از نکات برجسته نمایشگاه بود. و تیگو 8 پرو هیبریدی و خودروی هیبریدی تیگو 7 پرو در غرفه Phoenix NEV نشان دهنده محبوبیت زیاد این برند در بین مصرف کنندگان است.

Phoenix و Phoenix NEV با بیش از 90 نماینده فروش و شبکه گسترده پس از فروش در سراسر کشور به عنوان بزرگترین تولید کننده خودروهای سواری و SUV کشور، پذیرای کلیه علاقمندان و مشتریان جهت ارائه اطلاعات کامل و برگزاری جلسه می باشد. تست درایو قبل از خرید تضمین شده است. برندهای Phoenix و Phoenix NEV در تمامی مراحل فروش از مرحله ثبت نام تا گارانتی 5 تا 7 ساله محصول در سراسر کشور، در سفرها و سفرهای درون شهری برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات و ارائه تعریفی جدید با مصرف کنندگان حضور دارند. از تعامل با مشتریان

فونیکس با محصولات لوکس و آپشن خود که قدرت و سرعت را همراه با آرامش و امنیت به جاده ها می آورد، ضمن تقویت فعالیت های برند Phoenix NEV که خودروهای تمیز، قدرتمندتر و پایدارتری را به علاقه مندان خود ارائه می دهد، نوید تحولی چشمگیر در حوزه حمل و نقل و ارتباطات صنعت خودروسازی است و علاقه مندان به این صنعت برای آینده نگاهی مثبت خواهند داشت.

بخوانید:  آیین‌نامه واردات خودروهای دست‌دوم مصوب شد

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249619/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D8%A7%D9%81-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D9%88-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2