سومین جریمه بیمه معاف شد! اکنون ایمن باشید، بعداً پرداخت کنید!

بدون بیمه شخص ثالث ما نمی توانیم رانندگی کنیم، می توانیم؟ البته این امکان وجود دارد، اما بسیار پرخطر است و اگر حادثه ای برای ما اتفاق بیفتد، دچار مشکل بزرگی می شویم. بنابراین بهتر است خودروها و وسایل نقلیه خود را بدون خطر و نگرانی بیمه شخص ثالث تهیه کنیم. در مسیر امضای این قرارداد بیمه گاهی فرصت های جذابی پیش روی ما قرار می گیرد. به عنوان مثال، فرصت بخشودگی بیمه شخص ثالث چیزی است که نباید از دست بدهیم. پس اگر بیمه خود را تمدید نکرده اید، حتما از این فرصت استفاده کنید.

عفو جرایم بیمه اتومبیل و موتور سیکلت از طرف دیگران

بیمه مرکزی هر ساله برای جرایم بیمه ای اشخاص ثالث مدت زمانی را برای عفو تعیین می کند. با چنین فرصتی دیگر لازم نیست نگران جریمه عدم تمدید بیمه خود باشید. به ازای هر روزی که خودروی شما بیمه نشده باشد از شما جریمه می شود. با این فرصت نیازی به تحمل هزینه های بالای جریمه دیرکرد ندارید.

بیمه مرکزی اعلام کرد که تخلفات خودروهای زمینی را با توجه به وضعیت آنها در عقد امامت و ولایت معاف 100 درصدی می داند. این فرصت از 28 ژوئن 1403 آغاز شده و تا 16 جولای 1403 ادامه دارد.

هدف از این اقدام تشویق مالکان خودروهای مختلف به خرید و تمدید بیمه شخص ثالث است. از طریق چنین طرح هایی، فرهنگ احترام به قوانین بیمه قابل اجرا در قبال اشخاص ثالث بهتر ترویج می شود.

مزایای استفاده از طرح معافیت از جرائم بیمه شخص ثالث

اگر بیمه شخص ثالث ندارید یا آن را تمدید نکرده اید، حتما از این طرح 20 روزه استفاده کنید. مزایای چنین طرحی بسیار زیاد است. مثلا:

بخوانید:  ادامه روند صعودی بورس - اخبار خودرو

• سابقه جریمه شما پاک می شود و با نظارت بر زمان تمدید و خرید بیمه شخص ثالث می توانید در آینده از طرح های تخفیف بهره مند شوید.

• با چالش هایی مانند محدودیت در دریافت سهم بنزین و صدور کارت جدید مواجه نخواهید شد. زیرا اگر بیمه شخص ثالث ندارید، ممکن است از نظر دریافت و کارت کردن سوخت خود با محدودیت مواجه شوید.

• برای فروش خودروی خود مشکلی نخواهید داشت. زیرا همانطور که می دانید بدون بیمه شخص ثالث نمی توانید وسیله نقلیه را معامله کنید.

• از عواقب ناخوشایند نداشتن بیمه مانند جریمه و رساندن خودرو به پارکینگ جلوگیری می شود.

طرح عفو شامل تمام وسایل نقلیه زمینی می شود. پس فرقی نمی کند موتور سیکلت داشته باشید یا ماشین… با این فرصت مساعد، بیمه شخص ثالث بگیرید و هزینه های خرید خود را بهتر مدیریت کنید.

امکان استفاده از طرح معافیت جریمه بیمه شخص ثالث 1403

هزینه بیمه شخص ثالث روزانه محاسبه می شود و برای خودروهای مختلف به شرح زیر می باشد:

• سواری. بین 8 تا 13 هزار تومان

• موتور. بین 2 تا 30 هزار تومان

• کالا ها. بین 10 تا 25 هزار تومان

اگر تعداد روزهای بدون بیمه شخص ثالث برای شما زیاد باشد، جریمه سنگینی از شما دریافت خواهد شد. پس بهتر است در این مدت بیمه نامه را خریداری و تمدید کنید تا از پرداخت جریمه های سنگین خودداری کنید.

خرید بیمه شخص ثالث از ازکی

برای خرید و تمدید بیمه نامه شخص ثالث به سامانه ازکی مراجعه کنید. در این بستر آنلاین، امکان خرید بیمه و استفاده از تخفیف های مختلف وجود دارد. در این بازه زمانی که هزینه های بیمه شخص ثالث چشم پوشی می شود، به ازکی مراجعه کنید و به راحتی طرح مورد نظر خود را خریداری کنید.

بخوانید:  زمانی که خودروهای برقی بر صنعت خودرو مسلط هستند!

ازکی امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. با مراجعه به آن می توانید به لیست کامل شرکت های بیمه دسترسی پیدا کنید. بررسی و مقایسه موقعیت آنها در یک مکان راه را برای گرفتن بهترین تصمیم و انتخاب مناسب ترین گزینه باز می کند.

امکاناتی مانند خرید حق بیمه نیز در ایزکی در اختیار شما قرار می گیرد. یعنی می توانید روش پرداخت بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. پرداخت نقدی یا اقساطی کاملا رایگان است.

خرید آسان، سریع و بدون نگرانی

با این فرصت که جریمه تاخیر بیمه شخص ثالث از Ezki دیدن کنید و بیمه شخص ثالث را برای ماشین خود تمدید یا خریداری کنید. آزکی روشی ساده و آسان را به شما پیشنهاد می کند تا از این فرصت استفاده کنید. نه نیازی به اتلاف وقت و انرژی است و نه حتی برای هماهنگی خرید بیمه با شماره تماس بگیرید. همه چیز در یک فرآیند سریع، ساده و البته واضح و شفاف در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد. از انتخاب شرکت بیمه تا پرداخت، همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود. بیمه نامه به سرعت صادر می شود و شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی صاحب آن شوید. از فرصت ها استفاده کنید.

سومین جریمه بیمه معاف شد!  اکنون ایمن باشید، بعداً پرداخت کنید!

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249588/%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D9%88%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%AB%D8%A7%D9%84%D8%AB-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-%DA%A9%D9%86-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D9%86