طرح ترخیص موتورسیکلت عید تا عید

برای گزارش دادن «اخبار خودرو»رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهری راهور فرجه از اجرای طرح آزادسازی موتورسیکلت از عید سعید قربان تا غدیر خبر داد.

سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان با اشاره به اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت گفت: در اجرای ابلاغیه فراگا و همچنین دستور پلیس راهنمایی و رانندگی فراقا و در راستای بهبود وضعیت عمومی ، طرح تردد موتورسیکلت هایی که به هر دلیلی غیر از توقیف برای آن ها حکم صادر شده است در پارکینگ ها انجام می شود.

وی ادامه داد: طرح ترخیص ویژه موتورسیکلت ها از عید غدیر تا عید غدیر خم اجرا می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان گفت: به همت این اعیاد عزیز شهروندان عزیز می توانند از مزایا و تسهیلات بیشتری برای تخلیه موتورسیکلت خود از پارکینگ بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: به پلیس راهنمایی و رانندگی تمامی استانداری ها ابلاغ شده است تا در چارچوب قانون نسبت به رفع موانع ترخیص و تقویت ستادهای ترخیص در کمترین زمان ممکن و البته با احراز مالکیت امور ترخیص و با توجه به عوارض پارکینگ اقدام کنند. تا حد امکان با بخش خصوصی و ارائه کمک های لازم به طرفین قرارداد.

سرهنگ تویسرکانی درباره دیگر مزیت های طرح ترخیص موتورسیکلت در پارکینگ ها از عید تا عید گفت: کسانی که در موتورسیکلت خود تخلفات رانندگی دارند نیز می توانند از طرح تقسیم جرایم استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهری راهور وراجا تایید کرد که طرح مذکور شامل موتورسیکلت هایی که به دستور قضایی توقیف شده اند نمی شود.

بخوانید:  جدول قیمت های کارخانه و بازار خودروهای داخلی، چینی و خارجی - ۳۰ آبان ۱۴۰۲

وی در پایان خاطرنشان کرد: از موتورسواران عزیز انتظار می رود در جهت حفظ جان خود و سایر همشهریان عزیز پلیس را در اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بیشتر یاری کنند.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249641/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D8%B1%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%84%D8%AA-%D9%87%D8%A7