لاستیک دوچرخه نانو – اخبار خودرو

این لاستیک برای سرعت بالا در زمین های شنی و ناهموار طراحی شده است. Terreno T50 یک تایر استقامتی است که برای زمین های شنی و سطوح ناهموار طراحی شده است و دارای آج های خاصی است که بافت آن می تواند به عملکرد دوچرخه کمک کند.

جهت آج این لاستیک آن را برای محدوده وسیعی از زمین مناسب می کند. پایداری بالا و مقاومت در برابر پنچری از دیگر ویژگی های این لاستیک است. این قاب از مواد نانو ساخته شده است و دلیل ماندگاری بالای آن، نوآوری با کمک گرافن است.

وجود گرافن در آن باعث می شود Terreno T50 در شرایط ناهموار و ناهموار عملکرد خوبی داشته باشد و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد. یک تسمه ضد سوراخ برای ایجاد مقاومت در برابر سوراخ شدن گنجانده شده است.

ونسا دهوف، مدیر بازاریابی ویتوریا گفت: “ما برای معرفی تایر مقاوم در برابر شن Terreno T50 هیجان زده هستیم.” «عملکرد بی‌نظیر و تطبیق پذیری این محصولات تعهد ما به پیش بردن مرزهای نوآوری را نشان می‌دهد.»

استفاده از گرافن در تایرها، شیمی لاستیک را وارد عصر جدیدی کرده است. گرافن باعث می شود ماتریس در لاستیک سبک تر و قوی تر شود، به طوری که استحکام جانبی 50٪ بهبود یافته و البته 15٪ نیز سبک تر است. در عین حال میزان حرارت تولیدی بین 9 تا 16 درصد کاهش می یابد.

ویتوریا از سال 2015 از گرافن در لاستیک‌های دوچرخه استفاده می‌کند. از سوی دیگر نشان داده شده است که این نانو ماده از نظر چسبندگی، مقاومت در برابر غلتش و سوراخ شدن و همچنین افزایش دوام، بهبود بسیار خوبی دارد. در حال حاضر این شرکت انواع لاستیک های نانو دوچرخه را به بازار عرضه کرده است.

بخوانید:  طرح فروش فوری و فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249744/%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87