مسترکناف سقف کاذب کناف، دیوار کناف، مجری سقف کناف

وقتی دو تا پنل کناف رو کنار هم نصب می‌کنین، گاهی مواقع، یک پله کوچولو بوجود میاد که به اون میگن ناخنی. مدل ها و طرح های متنوع در آن قابل اجرا است همچنین می توان شکل های منحنی در آن اجرا کرد که این قابلیت در دیگر روش ها نیست. در حالی که بخواهید آن را نصب و به اجرا در بیاورید نیز باید یک هزینه جداگانه ای را برای آن در نظر بگیرید. البته لازم به ذکر این نکته می باشد که از آنجایی که این سقف ها بسیار حساسیت بالایی دارند، بهتر است نصب آن را به یک فرد متخصص بسپارید تا شاهد هیچگونه خطا و یا خسارت نباشید. به دست آوردن این حس آنطور که شما تصور می کنید، سخت نیست و با استفاده از این سقف ها قابل دستیابی است.

  • حتی مدل های خطی و منحنی هم در این حالت نسبت به نقطه مرکزی سقف، متقارن هستند.
  • دراین قسمت نمونه های زیبایی از طراحی کناف سقف اتاق خواب را مشاهده می کنید.
  • برای اجرای کناف ابتدا باید یکسری زیرسازی لازم را انجام دهید.
  • دکور کناف معمولاً محلی برای قرارگیری مجسمه های سبک و یا بعنوان دکور پشت تلویزیون مورد استفاده قرار میگیرد.
  • می گویند به عنوان مثال اگر یک فضای داخلی یک سازه را بخواهیم به دو قسمت مجزا تقسیم کنیم، در آن صورت است که از این نوع سقف بهره گرفته می شود.
  • کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی و دکوری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.
گروه ساختمانی سیمرغ برای تکمیل کادر کنافکار خود نسبت به استخدام افراد متخصص و متعهد اقدام میکند. ساخت محیطی دلنشین و آرامش بخش و شیک توسط سقف و دیوار کاذب قابل اجراست. تاثیر بسزاییداشته است و همواره به عنوان اصلی ترین گزینه طراحی داخلی و نمای ساختمان ها به کار می رود. در این موقع است که اهمیت ایجاد سقف کاذب یا دیوارهای کاذب به خوبی حس میشود و آن قیمت مقرون‌ به ‌صرفه آن است. جهت انتخاب طراحی مورد نظرتان با توجه به محیط منتخب میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بخوانید:  چای ترش, چای مکی, چای مکه, گل چای ترش, فروش گل چای ترش, نشاء چای ترش, قلمه چای ترش, تولید نشاء چای ترش, تولید قلمه چای ترش, فروش نشاء چای ترش, فروش قلمه چای ترش, بذر چای ترش | OkChay

1- صفحه کناف معمولی 2- صفحه کناف مقاوم در برابر رطوبت 3- صفحه کناف مقاوم در برابر حریق 4- صفحه کناف مقاوم در برابر حریق و رطوبت . در زمانی که نیاز به دسترسی به تاسیسات و لوله های کار شده در ساختمان دارید. خود را در میان تمامی سازه های معماری (۱۰۰%) باز نماید و هر روز نیز در حال گسترش طرح ها و دکوراسیون های مختلف است.

آشنایی با انواع کالیته رنگ دیوار برای خانه های ایرانی

یا دیوارهای کاذب کناف کاری شده را جابجا و به محل جدید منتقل کنیم. یکی از مواردی که در نورپردازی سقف با کناف باید به آن توجه کنید، شدت نور و همچنین رنگ نور قیمت کناف سقف است. استفاده نادرست از این دو مورد نه تنها به زیبایی سقف کمک نمی‌کند، بلکه نمایی زشت و زننده را ایجاد می‌کند. سقف کناف در برابر ضربه مقاوم نیست، اما اگه اون رو گچ اندود کنین، خیلی مقاومتر میشه. درسته که کناف دربرابر ضربه ضعیف است، اما اگر بعد از نصب بشکنه یا سوراخ بشه، قابلیت ترمیم داره.

کناف اپن آشپزخانه و کانتر تاثیر زیادی در نمای دکوراسیون خواهد داشت. گاهی اوقات سقف کاذب کنافبرای تاکید بر یک نقطه از منزل مانند میز نهار خوری اجرا می شود که این کار ایده بسیار جالب و چشمگیر است. عموما این سقف ها از جنس آلومینیومی هستند که قطعات داخلی آن ها گچ می باشد. سقف کناف یک پوشش پارچه و بدون درز محسوب می شود که دارای انعطاف بالایی است و به‌ همین دلیل می‌توان در انواع طراحی‌های مختلف مانند طرح‌های منحنی آن را اجرا کرد. همچنین کناف‌ها پنل‌های گچی آماده هستند که غالبا وزن کمی داشته و به‌ سادگی نصب می‌شوند. نمونه‌های مختلفی از کاربردکناف در طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون انواع ساختمان‌ها با سقف بلند و کوتاه وجود دارد.

بخوانید:  کلاه جشن و تولد تم سوپرمن- فروشگاه همنشینی

ابزار استفاده در کناف سقف

مسترکناف سقف کاذب کناف، دیوار کناف، مجری سقف کناف