مواد پیشرفته میشلن برای عملکردهای خاص

از نظر ساختار، تایرها محصولات بسیار پیچیده ای هستند که حاوی مواد اولیه با خواص بسیار متفاوت و گاه متضاد هستند که تمایلی به هماهنگی ندارند. با این حال، آنها با هم می توانند ویژگی های عملکرد متضادی را ارائه دهند، از پایداری بدون مصرف بیش از حد انرژی، ترمزگیری کارآمد همراه با عمر طولانی و انعطاف پذیری. میشلین; این تامین کننده انحصاری تایر برای ابرخودروهای استقامتی Le Mans است. چنین شرایطی کارشناسان میشلین را وادار می کند تا مواد خام و ترکیبات لاستیکی مناسب تری تولید کنند.

بنابراین، اتومبیل‌های مسابقه‌ای رقابتی و کارآمد امروزی به‌عنوان آزمایشگاه‌های ارزشمندی برای توسعه فناوری‌ها و مواد خام جدید عمل می‌کنند.

در طول سال‌ها، میشلن به دلیل ابداع فرآیندهای تولید نوآورانه و مواد کامپوزیتی کارآمدتر برای دستیابی به عملکرد برتر، طول عمر و تطبیق‌پذیری شهرت خود را به دست آورده است.

این شرکت همچنین از نسبت به سرعت در حال افزایشی از مواد تجدیدپذیر و بازیافتی برای تولید تایرهای خود استفاده می کند. فناوری و دانش گسترده موجود در طیف تایرهای مسابقه ای Pilot Sport Endurance برای هموار کردن راه رو به جلو برای کاربردهای جدید استفاده خواهد شد.

دانش بی نظیر میشلن در زمینه مواد که ناشی از تجربه طولانی آن در تولید تایر است، این گروه را قادر ساخته تا به هدف خود برای تبدیل شدن به مهم ترین شرکت در زمینه مواد کامپوزیت نزدیک شود.

فیبر کربن از پیش روکش شده تولید شده توسط میشلین آنجلونی گروه در ساخت پانل ها و بال های بدنه اتومبیل های مسابقه ای استفاده می شود.

بخوانید:  پیش فروش محصولات سایپا برای متقاضیان طرح خودروهای کارکرده

فراتر از دنیای موتوراسپورت، کامپوزیت های نساجی مانند با فناوری پیشرفته در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شود. وزن سبک و استحکام آن، آن را برای قاب های دوچرخه با کارایی بالا و همچنین برای سایر تجهیزات ورزشی حرفه ای، از جمله کلاه ایمنی اسکی و پاروهای قایق، ایده آل می کند.

این کاربردهای متنوع نمونه های خاصی از پتانسیل ارائه شده توسط این دانش منحصر به فرد در زمینه پلیمرها و کامپوزیت ها را نشان می دهد. همچنین نشان دهنده عزم میشلن برای تبدیل شدن به مهم ترین شرکت در زمینه مواد کامپوزیت و تجربیاتی است که زندگی روزمره ما را تغییر می دهد.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249655/%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%84%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5