نمایندگی ماموت خودرو گودرزی آماده عرضه فولکس واگن ID.4 می باشد

در مراسم افتتاحیه چه گذشت؟

ماموت خودرو گدرزی با کد 2107 روز شنبه 5 خرداد ماه سال جاری با حضور جمعی از اصحاب رسانه و مدیران ارشد ماموت خودرو و موتور گدرزی افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه بزرگ که در نمایشگاه این نمایندگی برگزار شد، سه جتا VS7، جتا VS5 و فولکس واگن پاسات در معرض دید عموم قرار گرفتند تا جذابیت این رویداد دو چندان شود.

ماشین ماموت گودرزی (کد 2107) فعالیت خود را به عنوان یک نمایندگی VIP آغاز خواهد کرد و رضایت مشتری را به شکلی کاملا متفاوت به دست خواهد آورد.

در بخشی از این مراسم مهندس سامان گودرزی به عنوان موسس و مدیرعامل شهرک خودرو گودرزی در خصوص این نمایندگی گفت: بیست و چهارمین نمایندگی شهرک خودرو گودرزی و اولین نمایندگی وی آی پی ماموت خودرو که امروز افتتاح شد، به راه افتاد. ارائه خدمات متنوع به مشتریان در شش ماهه دوم سال برای راه اندازی خدمات پس از فروش خودروی ماموت در شمال تهران برنامه ریزی کنید.

وی ادامه داد: مشتریان می توانند با اطمینان بیشتر محصولات وارداتی خودروهای ماموت را از نمایندگی شهرک گودرزی خریداری کنند. ما محصولات جتا (که یک خودروی کراس اوور از فولکس واگن است) را با ارائه بالاترین سطح خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می کنیم.»

در حال حاضر سه محصول جتا VS7، جتا VS5 و فولکس واگن ID.4 توسط ماموت خودرو به بازار عرضه می شود که شرایط فروش و خدمات آن در نمایندگی گودرزی مموت خودرو (کد 2107) امکان پذیر شده است. در آخرین قسمت افتتاحیه نمایندگی ماموت خودرو، مهندس سامان گدرزی به همراه هادی ملکان (مدیرعامل ماموت خودرو) لوح افتتاحیه این نمایندگی را امضا کردند.

بخوانید:  رشد ۷۸ درصدی تخصیص ارز به خودرو در اسفندماه

حضور مدیران ارشد ماموت خودرو

در مراسم افتتاحیه نمایندگی ماموت خودرو گدرزه (کد 2107) که روز گذشته برگزار شد، مدیران ارشد شرکت ماموت خودرو نیز حضور داشتند. از جمله هادی ملاکان (مدیرعامل ماموت خودرو)، شرباشیان (مدیر بازاریابی و بازاریابی)، پهلوان (مدیر فروش) و تیم شبکه خدمات پس از فروش ماموت خودرو.

در بخشی از این مراسم مهندس هادی ملکان (مدیرعامل شرکت ماموت خودرو) گفت: شرکت ماموت خودرو از حدود 8 سال پیش فعالیت خود را با عرضه محصولات فولکس واگن و همکاری با این خودروساز بزرگ به عنوان نماینده این برند آغاز کرد تحریم ها و عدم واردات خودرو، فعالیت خود را با شیب کمتری در این زمینه ادامه دادیم، اما از سال گذشته با جهت گیری رو به رشد شرکت و تعاملاتی که انجام دادیم، توانستیم فناوری های پیشرفته را اضافه کنیم. خودروهای الکتریکی به طیف محصولات ما، با راه اندازی یک بخش مربوط به ارائه خدمات پس از فروش برای برند رنو در شرکت ما.

در حال حاضر از داشتن 80 نمایندگی در تهران خوشحالیم و امروز از یکی از نمایندگی های خود رونمایی می کنیم. علاوه بر فروش، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت بالا در سراسر کشور برای ما در اولویت است. چرا که با تحویل اولین سری جتا به مشتریان، سعی در ارائه خدمات پس از فروش خوبی به این مشتریان داریم. بر این اساس و با توجه به پشتیبانی فنی، قدرت، قابلیت های موجود و روابطی که ما را با شرکت مادر پیوند می دهد، امیدوارم بتوانیم به رویدادهای درجه یک دست یابیم.

ما هم می خواهیم در هر بخش محصولی برای عرضه داشته باشیم و عقب نمانیم و مطمئنم طیف متنوعی از محصولاتی که در چند ماه آینده به مشتریان عزیز ارائه خواهیم کرد تقریباً همه نوع سلیقه را پوشش خواهد داد. امیدوارم بتوانیم خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهیم. ما همچنین سعی کرده‌ایم نقاط درجه یک شهر را برای نمایندگی‌های خود انتخاب کنیم تا نحوه ارائه خدمات رضایت مشتری را جلب کند.»

بخوانید:  کمبود لیتیوم، عامل تاریکی آینده خودرو های برقی

فولکس واگن ID.4 در Mammoth Godrzej Motors راه اندازی شد

فولکس واگن ID.4 به عنوان یک کراس اوور برقی متفاوت و با طراوت در بازار برای اولین بار در نمایندگی گودرزا ماموت به نمایش درآمد به طوری که افراد زیادی خواهان این خودرو بودند و در مورد شرایط فروش و نحوه ثبت نام آن سوال پرسیدند. این خودرو، و آنها به سختی منتظر فولکس واگن فاگین بودند.

بر اساس اظهارات کسری شیروانی (مدیر بازاریابی شهرک خودرو گودرزی)، فروش فولکس واگن ID.4 از روز شنبه (6 خرداد ماه سال جاری) در نمایندگی ماموت خودرو گودرزی با کد 2107 آغاز شد که به این معنی است که انتخاب فولکس واگن ID.4 همراه با جتا VS7 و جتا VS5 در اختیار مشتریان واجد شرایط قرار گرفت.

خدمات پس از فروش خودرو ماموت در نمایندگی گدارزا

طیف محصولات ماموت خودرو در حال گسترش است و اخیراً محصول جدید این شرکت که یک خودروی آلمانی تمام برقی با نام فولکس واگن ID.4 است برای خرید عرضه شده است.

شرکت ماموت خودرو نمایندگی های خدمات پس از فروش خود را در سراسر ایران گسترش می دهد تا مشتریان این شرکت بتوانند با نهایت اطمینان و اعتماد محصولات باکیفیت فولکس واگن و جتا را خریداری کنند.

بر همین اساس کسری شروانی (مدیر بازاریابی شهرک خودرو گدرزی) گفت: شعبه بیست و چهارم شهر خودرو گدرزی و اولین شعبه VIP ماموت خودرو واقع در میدان قدس جنب مترو تجریش افتتاح شد. این نمایندگی با کد 2107 گودرزی آماده عرضه محصولات خودرو ماموت می باشد. مرکز خدمات پس از فروش ماشین ماموت که تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد نیز در شمال شرق تهران واقع شده است. در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهیم کرد.»

بخوانید:  نوسانات بالای قیمت ها در بازار آزاد

نمایش مانای تازه در بازار

در مراسم افتتاحیه ماموت خودرو گدارزه (کد 2107) دو دستگاه جتا یکی VS7 و دیگری VS5 به نمایش گذاشته شد.

می توان گفت این دو خودرو از محصولات استراتژیک شرکت خودروسازی ماموت بوده و با استقبال خوبی در بازار مواجه شده اند.

نکته بسیار مهم در این زمینه قرار گرفتن سدان فولکس واگن پاسات بین جتا VS7 و VS5 بود. این عدد به خوبی نشان می دهد که ماموت موتورز به زودی گستره محصولات خود را با خودروهای باکیفیت فولکس واگن گسترش خواهد داد و بار دیگر شاهد عرضه محصولات باکیفیت فولکس واگن در بازار ایران هستیم.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249579/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%DA%AF%D9%88%D8%AF%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%DA%A9%D8%B3-%D9%88%D8%A7%DA%AF%D9%86-ID-4