پرفروش ترین کتاب های جهان و ایران در سال 2021 نیویورک تایمز لیموتاپ

این رمان جذاب مخاطب را با خود وارد دنیای اشراف‌زادگان و ثروتمندان انگلیسی در واپسین روزهای قدرت امپراطوری بریتانیا می‌کند. داستان شیفتگی چارلز رایدر نسبت به خانواده‌ی مارچمین و نابودی فزاینده‌ی دنیای اشرافی آن‌ها را روایت می‌کند. داستانی پر از خون و خون‌ریزی درباره‌ی یک گروه از تبهکاران وحشی در جنوب غربی آمریکا. مک‌کارتی با این رمان مورد توجه عموم خوانندگان قرارگرفت.

بهترین ترجمه های رفرنس های علوم پایه پزشکی را از کجا تهیه کنیم ؟

«رؤیای تالار سرخ» را «کائو ژوکین» در سال ۱۷۹۱ منتشر کرد. این اثر یکی از برترین‌های ادبیات کلاسیک چین به شمار می‌رود و برای بررسی و مطالعه‌ی آن یک زمینه‌ی مطالعاتی ادبی تعریف شده است. «رؤیای تالار سرخ» هنوز هم پرمخاطب است و می‌توان از آن ایده‌ها و فرضیه‌های مختلفی استخراج کرد. آمار فروش ۱۰۰ میلیون نسخه درباره‌ی این کتاب که سالیان دراز است در بازار کتاب موجود بوده و متعلق به ملتی ۱٫۳ میلیاردی است، شاید کمی کمتر از تعداد واقعی باشد.

خراسان رضوی در طرح بهارانه کتاب کشور پرفروش‌ترین شد

«کاثیا»، پنجمین جلد از مجموعه رمان هفت جن در نمایشگاه کتاب عرضه شده است. نویسنده در این مجلد به نقد عرفان‌های کاذب پرداخته و تار و پود اثرش را با ولایت اهل بیت(ع) آمیخته است. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ «هفت جن»، نام مجموعه رمانی است فانتزی به قلم امیر… به گزارش مشرق،‌ «هفت جن»، نام مجموعه رمانی است فانتزی به قلم امیر کوره‌چی که توسط انتشارات کتابستان منتشر می‌شود. مهم نیست کتاب چقدر گران شود و یا سرانه­‌ی مطالعه پایین و بالا شود، کتاب خوب همیشه مخاطب خودش را داشته است و دارد. درست است که تعداد خوانندگانش گاهی کم و زیاد می­‌شود اما مهم این است که هیچ گاه به صفر نمی­‌رسد.

بخوانید:  برای طراحی لوگو از اینجا باید شروع کرد - نوشیکا

شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای https://www.faraketab.ir/ مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. موراکامی در سال ۱۹۸۰ رمانی به نام پینبال ۱۹۷۳ و یک سال بعد هم رمان تعقیب گوسفند وحشی را منتشر کرد که برنده جایزه ادبی نوما شد.

جایی که حیواناتی با شخصیت‌های انسانی، مردمی فوق‌العاده و شیری قدرتمند و بزرگ وجود دارد. براساس این داستان اصلی، مجموعه داستان‌های دیگر سرزمین «نارنیا» هم نوشته شده است. مثل سایر موارد موجود در فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا این اثر هم به فیلم تبدیل شده است. دنی لافریر”، ‌زاده ۱۳‌آوریل ۱۹۵۳ در پورت او پرنس هاییتی، روزنامه‌نگار، داستان‌نویس و نمایشنامه‌نویس ساکن مونترال کبک کانادا است.

  • دوستان خانوادگی ریچاردسون‌ها در فکر قبول کردن سرپرستی نوزاد دورگه‌ی چینی – آمریکایی هستند، همان تصمیمی که شهر را بهم می‌ریزد.
  • تمرکز این رمان روی خانواده‌ای پنج‌نفره است که اعضایش در گیرودار ازدواج‌هایی شکست‌خورده، روابط خانوادگی‌ای پرتنش و زندگی حرفه‌ای ناموفق گرفتارند.
  • در لحظه خرید کتاب هرگز امکان خواندن یک فصل یا بخش طولانی از آن وجود ندارد.
  • اما تاریخ این اثر را می توان تا حدود زیادی به شرایط حاکم بر همه جوامع تحت سلطه رژیم های اقتدارگرا گسترش داد.
  • چنین گزارش­هایی چندین و چند خوبی دارد و مقیاسی به دست می­دهد برای آشنایی و بررسی بازار کتاب و نشر ایران.
بخوانید:  ام وی ام، لیست انواع خودروهای ام وی ام خودرو | bedrive

پرفروش ترین کتاب های جهان و ایران در سال 2021 نیویورک تایمز لیموتاپ

دو پسر کوچکتر او از سری اول، یکی در سن ۲۱ سالگی در تهران و دیگری در سن ۱۹ سالگی در انگلستان تقریبا همزمان فوت شدند و دو پسر بزرگش را هم در اواخر عمر ازدست داد. ۲ هنگام فوت، فرمانفرما ۳۲ فرزند داشت، بیست پسر و دوازده دختر. هنگامی که فرمانفرما با مادر من، بتول خانم ازدواج کرد، حکمران غرب و مرکز حکمرانی‌اش کرمانشاهان بود. پرتوی خورشید گونه سمت چپم را گرم می‌کند؛ خواب بعدازظهر یک فرزند، نه آن چنان دور از مادرش، در سایه خرزهره. مانند مارمولکی پیر که خودش را از آفتاب پنهان می‌کند. ناگهان صدای خفه‌ای می‌شنوم، که باعث می‌شود کتاب روی زمین بیفتد.

قوی ترین و برجسته ترین رمان فارسی که در چند سال گذشته خوندم. هرچند نشر مهری بعضی از کتابهایش را در ایران هم توزیع میکند ولی افسوس که چنین کتابهایی در ایران مجوز چاپ و نشر ندارند. انتشارات سوره مهر به مناسبت هفته کتاب جشنواره «بامهر‌ترین‌ها» را برای تقدیر از نویسندگان این مجموعه برگزار کرد.

«راز درخت کاج»؛ از پرفروش‌ترین‌های ایثار و شهادت