چگونه از سرقت خودرو جلوگیری کنیم؟

بر اساس آمار رسمی وزارت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، خودروهایی مانند نیسان، سمند، پرشیا و پژو 405 حدود 70 درصد خودروهای مسروقه در کشور را تشکیل می دهند. بیایید اول خیالتان را راحت کنیم. بیشتر شما در میان مخاطبان احتمالاً از قفل فرمان، قفل پدال یا زنگ اتومبیل استفاده می کنید و نیازی به خرید ردیاب ندارید. من منتظرم! شما کاملا در اشتباه هستید؛ می پرسید چرا در سال های اخیر خرید و نصب دستگاه ردیاب خودرو به یکی از ابزارهای جدید ضد سرقت در سراسر جهان تبدیل شده است و آمار سرقت خودرو و شناسایی سارقان را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

ردیابی خودرو

چگونه ردیاب خودرو از سرقت خودرو جلوگیری می کند؟

ردیابی خودرو این امکان را به شما می دهد تا ماشین یا موتور سیکلت خود را کنترل کنید و مکان دقیق آن را در زمان واقعی و آنلاین تعیین کنید. علاوه بر این، ردیاب‌ها به شما امکان دسترسی به بسیاری از ویژگی‌های دیگر را می‌دهند که دزدگیر سارق فاقد آن هستند، مانند محدودیت‌های سرعت، محدودیت‌های جغرافیایی، و انواع هشدارها، از جمله هشدار شروع و توقف خودرو، و هشدار ضربه.

قابلیت ضد سرقت جی پی اس ماشین عملکرد آن به این صورت است که GPS اطلاعات موقعیت مکانی خودرو را در زمان واقعی از طریق پیامک یا تماس تلفنی به تلفن همراه مالک ارسال می کند و او را از مکان دقیق خودرو مطلع می کند. صاحب خودرو این امکان را دارد که با استفاده از اپلیکیشن، خودروی خود را از راه دور خاموش کرده و دست سارقان را قطع کند.

بخوانید:  تدوین استاندارد ملی خدمات بیمه خودرو

فن آوری GPS عملکرد عجیبی برای فریب دادن سارقان دارد!

راهنمای خرید و قیمت ردیاب خودرو

اگر هنوز شک دارید که آیا باید بروید خرید دستگاه ردیاب خودرو صرف نظر از اینکه شخصاً سرمایه گذاری می کنید یا خیر، فقط به خاطر داشته باشید که هزینه واقعی سرقت خودرو، از جمله هزینه های اضافی و دردسرهای پس از آن، می تواند بسیار بیشتر از هزینه یک دستگاه ردیاب باشد. خوشبختانه ویزر راه حل های قابل اعتماد و مقرون به صرفه ای را برای افزایش ایمنی خودرو و کاهش ترس شما ارائه می دهد. دستگاه های ردیاب خودرو ویزر مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای محافظت از خودروی شما در برابر سارقان پیچیده و ردیابی وضعیت خودرو شما هستند.

بهترین ردیاب جی پی اس خودرو برای خودروهای ایرانی

خودروهای ایرانی به دلیل امنیت بسیار پایین همواره در معرض سرقت قرار دارند. اکثر این خودروها ایموبلایزر ندارند و تجربه نشان داده است که استفاده از دزدگیر، قفل فرمان و دیگر روش های قدیمی ضد سرقت، دزدان حرفه ای را منصرف نمی کند. در نتیجه بهترین راه برای ایمن سازی این خودروها استفاده و نصب دستگاه ردیاب خودرو است.

قیمت و خرید بهترین دستگاه ردیاب خودرو پراید

شکی نیست که پراید یکی از خودروهایی است که آمار سرقت بسیار بالایی دارد. صاحبان این خودرو تمایلی به پارک این خودرو در خیابان به خصوص در اواخر شب ندارند. سارقان می توانند این خودرو را در کمتر از 5 ثانیه باز کرده و بدزدند. بازه قیمتی برای خرید جی پی اس پراید بین 3 تا 4 میلیون تومان است.

بخوانید:  120 استاندارد جدید برای خودروهای داخلی!

ردیاب 206

راهنمای خرید و قیمت ردیاب جی پی اس پژو 206 و 207

خانواده خودروهای 206 شاید محبوب ترین خودرو در بازار ایران باشد. هر خانواده ایرانی حداقل 206 خودرو دارد. متاسفانه این خودرو از سیستم ایمنی پیشرفته نیز برخوردار نیست. با توجه به اینکه قیمت 206 صفر در سال 1403 بیش از 600 میلیون تومان است، هزینه کمتر از 5 میلیون تومان برای خرید و نصب دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو برای اطمینان از ایمنی خودروهایی مانند 206 و 207 بسیار ناچیز به نظر می رسد. .

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه ردیاب جی پی اس برای خودروهای کوئیک و شاهین

خودروهای کویک و شاهین از پرفروش ترین خودروهای سایپا هستند. انواع جی پی اس این خودروها شامل سیم و آهنربا می باشد که هر دو با توجه به نیاز و ترجیحات مالک خودرو قابل نصب هستند. محدوده قیمت دستگاه سیم یاب از 3 تا 4 میلیون تومان و ردیاب مغناطیسی از 4 تا 6 میلیون تومان است.

راهنمای خرید ردیاب جی پی اس پژو پارس و داینا

پژو پارس و دینا دو خودروی محبوب ایران خودرو از دیگر اهداف سارقان هستند. صاحبان این خودرو با پارک کردن آن در خیابان ریسک بزرگی می کنند زیرا این خودروها تدابیر امنیتی سختی ندارند. داشتن ردیاب خودرو به شما این اطمینان را می دهد که در صورت سرقت به راحتی می توانید خودرو را پیدا کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249863/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85