مدیرعامل گروه بهمن: کرامت مشتریان اولویت نخست این گروه است

علیمرادلو تصریح کرد: قیمت معناداری بین بازار و کارخانه داریم و گاهی تا یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما ما سعی نکرده‌ایم که قیمت را منطبق با قیمت بازار کنیم.

مدیرعامل گروه بهمن همچنین کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل خودرو نیازی به صف نیست و خودرو در زمانبندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد که محصولات عرضه شده این گروه در نمایشگاه مورد استقبال شهروندان شیرازی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اخبار خودرویی ایران به نقل از گروه خوردوسازی بهمن، بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه خودروهای سبک و‌ سنگین در نمایشگاه بین‌المللی شیراز اعلام کرد که به زودی موتور سیکلت برقی توسط این گروه وارد سیستم حمل و نقلی کشور می‌شود.

مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه خودروهای این گروه از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند و بر مصرف سوخت خودروها تمرکز شده، گفت: در مجموع تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی در شان مردم به بازار عرضه شود.

او تاکید کرد: معمولا روش فروش اتوبوس‌ها از طریق وزارت کشور یا تفاهم نامه مستقیم با شهرداری‌هاست که خرید توسط شهرداری‌ها با تسهیل و تسریع بیشتری همراه خواهد بود.

وی تصریح کرد: در ادامه عرضه اتوبوس برقی به عرصه ناوگان حمل و نقل کشور، وجود موتور سیکلت‌های برقی تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

به گفته او؛ هدفگذاری این شرکت از امسال تا ١۴٠٢ افزایش عرضه خودرو به ۵٠ تا ۶٠ هزار دستگاه است.

بخوانید:  جزئیات مرحله دوم ثبت‌نام طرح یکپارچه تخصیص خودرو/ شرط حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی

او خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند که تنها در بخش خودروهای سواری نیست و مربوط به خودروهای سنگین هم می شود.

علیمرادلو به قیمت گذاری هم اشاره و بیان کرد: ما طبق دستورالعمل در این باره پیش می‌رویم.منبع

علیمرادلو همچنین با بیان اینکه گروه بهمن دارایی سابقه ای طولانی در بخش صنعت خودرو است و در بورس دارای سهام است، گفت: این شرکت در بخش خودروهای تجاری و سواری کیفیت بالاتر از میانگین را در دستور کار خود قرار داده است.