Arrizo 8، برای نخبگان طراحی شده است

با فراتر رفتن از خودروهای خانوادگی کامپکت یا کوچک و قرار گرفتن در رده خودروهای سایز متوسط ​​یا بزرگ، با تاکید بر ارائه امکانات استثنایی و جهش تکنولوژیک در خودروهای شهری، استانداردهای رانندگی کشورمان از ژاپن، کره و اروپا پیشی خواهد گرفت. سطح آن در بازار ایران مورد توجه نخبگان قرار خواهد گرفت.

خودروهای سایز متوسط ​​شناخته شده در بازار ایران مانند تویوتا کمری، رنو تلیسمان و کیا K5 نه تنها از نظر ارائه فناوری و امکانات در رده پایین تری قرار دارند، بلکه محصول برند فونیکس بهترین به حساب می آید. سریع ترین خودروی بازار.

طراحی داخلی

نمایشگرهای 12.3 اینچی دوتایی، نورپردازی داخلی، رقص با ریتم و موسیقی رانندگی و فرمان سه پره با کفی مسطح، جویندگان فناوری پیشرفته را به خود جلب می کند و اشراف Arrizo 8 را نسبت به رقبای خود نشان می دهد.

رانندگی با Arrizo 8 با تنظیم صندلی راننده در 6 جهت همراه با تنظیم کمری 4 جهته، گرم کن و خنک کننده صندلی ردیف جلو و گرمکن صندلی عقب، احساس آرامش را به همراه دارد. آریزو 8 با تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، کنترل کیفیت هوای کابین و سیستم هدایت صوتی نیز لوکس بودن خودرو را به تصویر می کشد.

Arrizo 8، برای نخبگان طراحی شده است

طراحی خارجی

نگاهی به زیبایی شناسی آریزو 8 حکایت از طراحی استثنایی و درخشش این خودرو دارد که پختگی و شکوه طراحی را به تصویر می کشد و چشمان شما را به دیدن یک خودروی لوکس دعوت می کند. جلوپنجره جذاب و بزرگ آریزو 8 چهره ای بروز را برای این خودرو به وجود آورده است، چیزی که کمتر در خودروهای این رده در بازار ایران شاهد آن هستیم.

بخوانید:  نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز

از کنار، طراحی ساده و زیبا آریزو 8 یک خط صاف را به تصویر می‌کشد که از گلگیر جلو تا انتهای خودرو امتداد دارد و روان بودن طراحی را نشان می‌دهد. قاب های آریزو 8 با طراحی این محصول بسیار هماهنگ هستند که چشم بیننده را به خود خیره خواهند کرد.

Arrizo 8، برای نخبگان طراحی شده است

فن آوری

یکی از بارزترین مزیت های آریزو 8 نسبت به خودروهای رقیب، فناوری به کار رفته در این خودرو است. دوربین های استفاده شده در خودرو به شما دید 360 درجه از اطراف و بالاتر را می دهد و دید کاملی از محیط اطراف خواهید داشت و همچنین می توانید از طریق صفحه نمایش 24.6 اینچی به تمامی امکانات خودرو دسترسی داشته باشید.

14 سیستم پیشرفته کمک راننده مانند رادار نقطه کور، هشدار خروج از پارک، ترمز اضطراری خروج از پارک، رادار خروج از خط اضطراری، هشدار خروج از خط و تغییر خط هنگام رانندگی، توقف یا خروج از پارک یا وسیله نقلیه شما از هر رویداد ناگهانی به شما اطلاع می دهد که به شما آرامش خاطر و امنیت می دهد.

Arrizo 8، برای نخبگان طراحی شده است

ایمنی

در بین خودروهای سایز متوسط ​​لوکس یا بزرگ، کمتر خودرویی را می توان یافت که از امکانات و ایمنی آریزو 8 برخوردار باشد، استفاده از فولاد 80 درصدی با استحکام بالا در طراحی بدنه خودرو از سرنشینان در صورت بروز تصادف محافظت می کند.

وجود 10 ایربگ در قسمت های جانبی، جلو، عقب و زانو، علاوه بر سیستم های پایداری الکترونیکی و کمک ترمز، مراقب سرنشینان خودرو است.

پرداخت

سریع ترین سدان موجود در بازار دارای موتور 2 لیتری توربوشارژر است. نیروی تولید شده توسط گیربکس 7 سرعته دوکلاچه به چرخ های جلو می رسد که می تواند صفر تا 100 کیلومتر را در 7.6 ثانیه طی کند و شتاب بیشتری نسبت به یک کیا دارد. . K5 یا هیوندای سوناتا برای انتقال هیجان رانندگی و حداکثر سرعت به راننده و سرنشینان.

بخوانید:  خبر عرضه 120 هزار خودرو زیر قیمت بازار، برهم زننده آرامش بازار!

در رقابت با خودروهای رقیب و شناخته شده ای که چند سالی است در بازار حضور دارند، آریزو 8 نه تنها گوی سبقت را می رباید، بلکه شکوه یک خودروی لوکس و تجربه رانندگی اشرافی را با پیشی گرفتن از نام های سنتی و سنتی به بازار خودروی ایران می آورد. استانداردهای رانندگی را تغییر خواهد داد.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/249037/%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%88-%DB%B8-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86