25 مدل آخرین قیمت لاستیک پراید ایرانی و خارجی [قیمت امروز]

قیمت لاستیک پراید 175/185

 

لاستیک بارز امروز در کشور با استقبال خوبی رو به رو شده است و این نوع لاستیک از فروش بالایی برخوردار گشته است. در نتیجه با افزایش هزینه خرید لاستیک پراید خود مشکلی ندارند و از لاستیک پراید سایز 175 استفاده می کنند. این حساسیت ایجاب میکند که در زمان خرید لاستیک پراید ویژگیها و خصوصیاتی را در نظر داشته باشید تا بهترین و مناسبترین لاستیک را برای خودروی خود خریداری نمایید. برای لاستیک پراید خوب، حرف H میزان سرعت را نشان میدهد. آج تایر یا همان گل تایر بیرونیترین قسمت لاستیک را تشکیل میدهد که با زمین در تماس است. سایزهای مختلف با قطرهای متفاوت سبب تغییر در قیمت انواع لاستیک پراید میشود. قیمت لاستیک بارز نسبت به نمونه های مشابه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. در سایت دیجی کالا که یکی از شناخته شده ترین سایت های خرید و فروش است نیز انواع لاستیک بارز قرار گرفته است. یکی دیگر از دستهبندی آج ها، آج نامتقارن لاستیک پراید است که بسیار پرطرفدار میباشد زیرا در اسپرت کردن خودروها بسیار پراستفاده است. لاستیک بارز پراید 175 بسیار پرطرفدار است و بیشتر افراد برای افزایش زیبایی نمای ماشین خود از این سایز لاستیک استفاده می کنند.

بخوانید:  بهترین ماشین های شاسی بلند ایران از کراس اورهای چینی تا مدل های ژاپنی و آلمانی زومیت | bedrive

 

سایز لاستیک پراید در حالت استاندارد 165/65R 13 است که در زمان تحویل خودرو از نمایندگی بر روی آن مجهز شده است. قیمت لاستیک بارز پراید 175 در برابر مزایایی که برای خودرو و مصرف کننده دارد، نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب و معقول است. این نوع از آج دارای طرحهای وی شکل میباشند که هم تخلیه آب بهتر صورت میگیرد و هم اینکه در روزهای آفتابی و خشک بهترین عملکرد را از خود نشان میدهد. از این رو خریداران سعی در خرید لاستیک دولتی را دارند و از طریق سایت ها لاستیک با قیمت دولتی را سفارش خواهند داد. حداکثر سرعت قابلتحمل لاستیک را با حروف انگلیسی از A تا Z مشخص میکنند. افراد می توانند با کمی جستجو در سایت ها قیمت دولتی مصوب لاستیک بارز پراید 165 را مشاهده نمایند و قیمت آن را با قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا مقایسه نمایند. دیجی کالا نیز قیمت لاستیک پراید 131 را متناسب با نوع برند آن در سایت خود قرار داده است تا هموطنان بتوانند از آن استفاده سایت بی درایو نمایند. اما باید گفت این لاستیک در نواحی گرم و خشک عملکرد بهتری را از خود به نمایش می گذارد.

 

این مشخصه و عدد مربوط به آن بر روی لاستیک حک شده است که با واحد psi مشخص میگردد. قیمت لاستیک بارز پراید 175 ممکن است در بازار با قیمت دولتی آن بسیار متفاوت باشد. پراید که محصول شرکت سایپا میباشد، یکی از پرفروشترین محصولات این شرکت بهحساب میآید و حتی میتوان گفت، در ایران پرمصرفترین و پرفروشترین خودرو میباشد و این امر بهواسطه قیمت پایینتر آن نسبت به دیگر خودروها میباشد. از این رو بسیاری از متخصصان معتقدند که در صورت استفاده از لاستیک 175 خودرو بیشتر به زمین نزدیک خواهد شد و ممکن است در دست اندازها مشکل ایجاد نماید. در این مطلب به بررسی آخرین قیمت لاستیک پراید ، قیمت لاستیک پراید 175 امروز ، قیمت لاستیک بارز پراید 175 دولتی ، قیمت لاستیک پراید 131 ، قیمت لاستیک بارز پراید ، قیمت لاستیک بارز پراید 175 و قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا خواهیم پرداخت.

بخوانید:  خودروهای جک موجود در بازار ایران | bedrive